Elastyczność wyboru czasu, miejsca i sposobu działania

W Klubie Betterware otrzymujesz korzyści już od pierwszego zamówienia. Możesz po prostu taniej kupować produkty dla siebie, łatwo zarabiać dodatkowe pieniądze dla siebie i rodziny lub rozwijać swoją firmę i zyskiwać jeszcze więcej. Na dodatek rejestracja w Klubie jest całkowicie bezpłatna!

Możliwości dla Ciebie:

Możesz działać na trzy sposoby, a wybór należy zawsze do Ciebie:

Oszczędzasz – już Twoje pierwsze zakupy będą tańsze o 23% a w przypadku suplementów z kategorii Blue Nature nawet o 30% niż w katalogu. Nawet produkty, które już mają w katalogu cenę promocyjną, Ty kupujesz jeszcze ze swoją zniżką klubową! Nie ma znaczenia jak często i jak dużo będziesz zamawiać. Po prostu zawsze kupujesz taniej.
Polecasz produkty znajomym – Ty kupujesz w Betterware taniej i sprzedajesz je z marżą 30% lub ok. 43% (dotyczy produktów kategorii Blue Nature) – to Twój Zysk Natychmiastowy. Dodatkowo możesz otrzymywać specjalne Rabaty – od 3% do 15%. (więcej w zakładce: Kieszonkowe czy własny biznes)
Budujesz zespół – zapraszasz do Klubu znajomych, znajomych Twoich znajomych i nieznajomych. Pokazujesz jakie mają możliwości i korzyści w Betterware, zachęcasz do aktywności takiej jak Twoja. Rozwijasz zespół i zarabiasz jako jego Lider. (więcej w zakładce: Kieszonkowe czy własny biznes)
A Twoje korzyści, to między innymi:

Elastyczność wyboru czasu, miejsca i sposobu działania

Ty decydujesz, jak często składasz zamówienia, ile czasu poświęcasz, ile będziesz zarabiać, jak często otrzymasz podwyżkę i awans
Pracujesz kiedy chcesz i z kim chcesz – Ty decydujesz kogo dobierasz do swojego zespołu
Tylko Ty jesteś swoim szefem

Wygoda i brak ryzyka

Zamówione produkty kurier dostarczy Ci bezpośrednio do domu
Gwarancja jakości – w ciągu 30 dni możesz zwrócić produkt jeśli nie spełni oczekiwań Twoich Klientów
Rozwój osobisty – szkolenia, seminaria, konferencje

Zdobywasz wiedzę i umiejętności biznesowe, dzięki którym łatwo podążasz kolejnymi etapami kariery
Twój Lider pomoże Ci postawić pierwsze kroki i odpowie na wszystkie pytania
Styl życia – przyjemność życia

Poznajesz fantastycznych ludzi takich jak Ty
Wspólne wyjazdy integracyjne, podróże zagraniczne, dobra zabawa i przyjaźnie, które łączą na całe życie

Chcesz zarabiać dodatkowe pieniądze do budżetu rodzinnego?

A może masz ochotę uwolnić się od etatu, nielubianego przełożonego, ograniczeń korporacyjnych, zostać swoim szefem i pracować dla siebie?

Zawsze marzyłaś/eś o własnym biznesie, ale bałaś/eś się ryzyka, inwestycji i tego, że sobie nie poradzisz?

W Betterware masz wolność wyboru, możesz spełnić swoje marzenia.

Nie ponosisz ryzyka
Współpracując z Betterware, nie ponosisz ryzyka finansowego (nie mamy opłaty rejestracyjnej jak większość firm z naszej branży), nie musisz dysponować kapitałem, aby rozpocząć działalność, nie musisz też magazynować produktów w przysłowiowym garażu.

Nie musisz rezygnować z etatu
Możesz spokojnie łączyć swoją obecną pracę z działalnością w Klubie. To Ty wybierasz czas i miejsce swojej pracy oraz decydujesz ile czasu chcesz jej poświęcić.

Gwarantujemy szerokie grono odbiorców dzięki rozbudowanej ofercie katalogowej
W naszej ofercie masz w czym wybierać. Do Twojej dyspozycji pozostają trzy atrakcyjne kategorie produktowe:

Artykuły gospodarstwa domowego
Suplementy i produkty promujące zdrowy styl życia
Kosmetyki pielęgnacyjne Blue Nature
Dodatkowe pieniądze do domowego budżetu przydadzą się w każdym gospodarstwie domowym
W Betterware łatwo możesz zarabiać dodatkowe pieniądze, wystarczy polecać produkty znajomym tak, jak polecasz ostatnio obejrzany film czy dobrą książkę. Pokaż katalog i zwróć uwagę na promocje i produkty, które sam uważasz za najciekawsze. Kiedy znajomi zamówią u Ciebie wybrane produkty, Ty kupisz je w Betterware taniej i sprzedasz je z marżą 30% lub ok. 43% (dotyczy suplementów kategorii Blue Nature) – tak otrzymasz swój Zysk Natychmiastowy. Im większej liczbie znajomych pokażesz katalogi, tym więcej zbierzesz zamówień i osiągniesz wyższy zysk. Dodatkowo możesz otrzymywać specjalne Rabaty od 3% do 15%. Ich wysokość zależy od wielkości Twoich zakupów.

Masz apetyt na więcej?
Jeśli zawsze marzyłaś/eś o wolności finansowej i o własnej firmie, możesz to pragnienie teraz spełnić. Wystarczy, że będziesz zapraszać do Klubu nowe osoby i uczyć je tego, co sam/sama robisz. W ten sposób będziesz budować swój zespół dzięki czemu dużo łatwiej będzie Ci osiągać kolejne tytuły menadżerskie i dyrektorskie oraz coraz wyższe zarobki. Gwarancją na to jest nasz lukratywny Plan Kariery (tzw. Plan Marketingowy), który daje nieograniczone możliwości zarabiania:

Oszczędność już od pierwszego zakupu – jako Klubowicz płacisz aż o 23% mniej niż ceny w katalogu
Zysk Natychmiastowy 30% lub 43%
Rabaty Indywidualne do 15%
Rabaty Grupowe do 15%
Premie Menadżerskie i Dyrektorskie 10%, 1%, 0,5% 0,25%
Nagrody pieniężne jednorazowe od 500 zł do 25 000 zł
Możliwość awansu zawodowego i społecznego
Nie ma górnej granicy zarobków – tylko Ty decydujesz o tempie rozwoju swojego biznesu i wysokości dochodów, a współpraca z renomowaną firmą z wieloletnią tradycją w sprzedaży bezpośredniej daje gwarancję bezpieczeństwa.